روغن خراطین

hand worm oilattar-elsa

در کتاب قانون بوعلی سینا، خراطین یا کرم خاکی به عنوان محرک رشد و چاق کننده موضعی اندام، معرفی شده است و سالهاست در طب سنتی به این منظور مصرف میشود.


امروزه گسترش اطلاع رسانی موجب شناخته شدن بیشتر خصوصیات روغن خراطین، شده است و روزانه افراد بیشتری به استفاده از آن گرایش پیدا میکنند و همگی در جستجوی یک روغن خراطین خالص هستند تا از خواص و تأثیرات آن بهره مند شوند.
روش مصرف روغن خراطین بصورت دوره های زمانی مختلف با توجه به سنین متفاوت و اندام مورد نظر، میباشد که روزی یک تا دو مرتبه بصورت ماساژ در اندام مورد نظر، استفاده میشود.
تأکیداً توصیه میشود که در صورتیکه روغن خراطین را برای صورت استفاده مینمائید، حتما پیش از مصرف، صورت را با صابون (سفیدآب مغز بادام) شستشو دهید تا روزنه های پوست از چربی ها و آلودگی ها پاکسازی شود، تا جذب روغن برای عملکرد بهتر، بیشتر شود. ( در صورت نیاز هنگام خرید در قسمت توضیحات اشاره نمائید تا صابون مغز بادام نیز همراه روغن برای شما ارسال شود)
برای استفاده روغن جهت رشد اندامهای بدن نیز بهتر است تا حد امکان اندام تمیز باشد تا روزنه های آن بسته نبوده و جذب روغن بیشتر شود.
بعد از ماساژ دادن روغن خراطین، نیازی نیست که شستشو انجام شود. بلکه باید بماند تا جذب پوست شده تا کار رشد و حجم دهی به اندام انجام شود.
در صورت نیاز به مصرف مواد آرایشی، میتوانید پس از یک ساعت که روغن کامل جذب پوست شد، بدون شستن استفاده بفرمائید.
نکات مهم در حین مصرف:
هنگامی که روغن خراطین را روی پوست ماساژ میدهید، حتما اینکار را با ماساژ زیاد به طوری که پوست کاملاً در اثر ماساژ قرمز شود و با افزایش جریان خون جذب روغن و رشد اندام بهتر انجام شود.
تأکیدا:
برای مصرف آقایانی که جهت بزرگ شدن آلت و خانمهایی که جهت بزرگ کردن سینه، از خراطین استفاده میکنند، توصیه میشود که حتما اینکار را به همراه وکیوم مخصوص آلت و وکیوم مخصوص سینه انجام دهید تا اثر رشد در اندام تا دو برابر بیشتر شود.
توضیحاً: وکیوم، دستگاه بادکش است که به اندازه اندام مورد نظر میباشد و با ایجاد مکش، موجب جریان خون بیشتر میگردد.
در هر بار مصرف، ابتدا به مدت ده تا پانزده دقیقه، وکیوم در حالت مکش روی اندام بماند، سپس جدا نموده و روغن را طبق دستور روی آن، ماساژ دهید.
گیاهانی که در تهیه روغن خراطین اصل استفاده میشود، شامل روغنهایی با طبیعت گرم که بسط دهنده خون هستند ( به این معنی که موجب تمرکز خون در اندام میشوند)، دانه هایی مثل جوزهندی و میخک که موجب تشدید جریان خون و خاصیت سفت کنندگی برای سینه و آلت را دارد و همچنین محرک برای آلت در آقایان است.
عنصر اصلی روغن خراطین، کرم خراطین یا همان کرم خاکی میباشد که بصورت خشک شده و با تخلیه کامل شکم از خاک، باید در طی فرایندی خاص، ترکیبات و عناصر خود را وارد روغنهای پایه نموده و در نهایت به ترکیبی بنام روغن خراطین تبدیل شود.
توضیح مهم اینست که تمامی ترکیبات موجود در روغن خراطین، هیچگونه عارضه‌ و زیانی برای بدن نداشته و در نتیجه روغن خراطین اصل، یک روغن صد در صد طبیعی و بدون عارضه است.
روغن خراطین که کاملاً طبق دستورالعملهای اطبای قدیمی طب سنتی تهیه شود، به رنگ قهوه‌ای مایل به تیره بوده و دارای بویی گرم و نسبتاً تند است.
و به همین منظور تاکید میشد که روغنهای خراطین موجود در بازار که با تبلیغات و برندها و اسامی مختلف حتی با عنوان روغن خراطین هندی،‌ عرضه میشوند، به هیچ عنوان روغن خراطین اصل نیستند. بلکه در ترکیبات آن، از روغن های ارزان قیمت و نامربوطی مثل روغن پارافین یا … استفاده شده است که متأسفانه برای آنکه ایجاد حجم یا واژه بهتر، پف ظاهری در اندام نماید، در آن مواد شیمیایی کورتون دار میریزند که بسیار عارضه زاست.
و افراد با مصرف آن و پف کردن صورت یا اندام، گمان میکنند که روغن اصل و خوبی است. درصورتیکه این حجم فوری در اثر مصرف کورتون موجود در این روغنهاست که موقت بوده و موجب عوارضی از جمله: ایجاد لکهای پوستی در صورت و همچنین افتادگی های پوست و … میشود.
در صورتیکه روغن خراطین اصل خودش خاصیت ضد لک داشته و برای سفت شدن اندام و رفع افتادگی های پوستی مفید است.
مهمترین خاصیتهای روغن خراطین :
ـ چاقی صورت و پرکننده فرورفتگیهای صورتهای استخوانی و برجسته کردن گونه ها و لبها
ـ سفت کننده و بزرگ کننده سینه در خانمها
ـ رفع چین و چروک پوست و باز کننده خطوط سطحی و عمیق صورت
-خاصیت ضد لک دارد و کمرنگ کننده و محو کننده‌ی لکهای صورت میباشد.خانه خواص روغن خراطین
– ایجاد رشد در اندامها و مناسب ورزشکاران بدنسازی
ـ رشد دهنده آلت در آقایان ( دائمی)

فواید روغن خراطین اصل کدامند ؟

خواص روغن خراطین بترتیب عبارتند از :
اولین فایده و مهمترین فایده این روغن افزایش سایز لب ، گونه ، سینه ، باسن و آلت تناسلی آقایان است .

دومین خاصیت مهم روغن خراطین از بین بردن گودی زیر چشم است .

سومین خاصیت روغن خراطین از بین بردن چین و چروک های پوستی میباشد .

چهارمین خاصیت روغن خراطین کمک به افزایش حجم عضلات در بدنسازی میباشد .

آیا روغن خراطین عوارض دارد ؟


علم ثابت کرده است محصولاتی که از طریق فراورده های شیمیایی خطرناک بدست نمی آیند و بشر در تولید آنها نقشی ندارد ، در صورتی که به وارد شدن آن به خون و یا معده نینجامد هیج ضرری و عوارضی نخواهد داشت . کما آنکه شما روغن خراطین را میخواهید بصورت موضعی استفاده نمایید .

روش استفاده از روغن خراطین به چه صورت میباشد ؟

این روغن نیز همانند سایر روغن ها روش استفاده خاص خودش را دارد و جهت تاثیر ماکزیمم میبایست دقیقا مطابق با دستور مصرف نمایید . روش مصرف نیز بدین صورت است که شب ، قبل از خواب ، موضعی را که میخواهید افزایش حجم داده شود را مقداری ماساژ داده تا خون در آن ناحیه به جریان آید . سپس این روغن را بر روی بافت خود ریخته و شروع به ماساژ مجدد مینمایید . دقت نمایید که زمان ماساژ اهمیت ندارد ، مساله ای که اهمیت دارد آن است که مقدار روغنی که ماساژ دادید بطور کامل جذب بافت گردد .

حال ۲ دقیقه صبر کنید تا تا روغن خراطین بر روی بافت هوای آزاد را بگیرید و تقریبا خشک شود . پس از آن میتوانید در صورتی که بافت مورد نظر زیر لباس است ، با خیال راحت لباس خود را پوشیده و به تختخواب بروید، فراموش نکنید که زمان استفاده از روغن خراطین دقیقا شب قبل خواب میباشد .

این روغن پس از استفاده میبایست حدالقل ۸ ساعت بر روی پوست بماند .
error: Content is protected !!